Loading...
kafelek

Oferta dla firm

Usługi B2B

Współpracujemy z firmami różnych sektorów, dostarczając im specjalistyczną wiedzę, kontakty i doświadczenie zdobyte w terenie. Doradzamy, konsultujemy i pomagamy przygotować projekty jeszcze w Polsce, na etapie pre-produkcji. Wspieramy też zespoły podczas pracy w terenie już na miejscu.

INCENTIVE

Współpracujemy z agencjami incentive już od etapu konkursu ofert. W oparciu o wiedzę „co możemy zrobić”, budujemy tylko teasery ofertowe albo całe programy incentive. Pomagamy też przebudować już istniejące programy, żeby spełnić zmienne oczekiwania Klienta. Potrafimy wzbogacić każdy program o to, co najważniejsze – unikalność.

AGENCJE EVENTOWE, SZKOLENIA

Pomagamy przenieść eventy integracyjne i motywacyjne oraz gry szkoleniowe w zupełnie nowy kontekst. W egzotycznym otoczeniu nawet najprostsze rozwiązania nabierają niezwykłego charakteru.

PRODUKCJA TV, REKLAMOWA I SESJE

Zajmujemy się organizacją produkcji na miejscu, fixingiem, zdobywaniem pozwoleń i opieką nad ekipą podczas pracy w terenie.

DZIAŁY HR

Pomagamy przygotować idealne wyjazdy biznesowe oraz program atrakcji wypełniający czas między zobowiązaniami zawodowymi.

TOUROPERATORZY

Projektujemy programy wyjazdów trampingowych i dobieramy sprawdzonych, doświadczonych pilotów.

Kontakt dla biznesu

Kontakt dla firm
Tomasz Michniewicz
E-mail
firma@manufakturapodrozy.com
Adres
Manufaktura Podróży

ul. Śniadeckich 10, p.V

00-656 Warszawa

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości