Loading...
kafelek

Jak to działa

Jak to działa?

Nie jesteśmy biurem podróży. Projektujemy szyte na miarę programy wyjazdów, z którymi możesz bezpiecznie i komfortowo wyruszyć w podróż samodzielnie. Pomożemy Ci zarezerwować lot, dobierzemy hotele oraz wypełnimy każdy dzień podróży atrakcjami, przygodami i doświadczeniami, do których zwykli turyści często nie mają dostępu. Mamy jedną zasadę: każdy program ma być idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań, preferencji i budżetu. Potrafimy to zrobić!

MIEJSCA DLA CIEBIE

możesz tam wszędzie być

Oszczędność

Nasze wyjazdy są tańsze nawet o 60% niż podobne trasy z biurem podróży! Jednocześnie dostaniesz program, który w stu procentach odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Inspiracja

Wiemy, gdzie Ci się spodoba. Quiz, który wypełnisz, pozwoli nam dobrać dla Ciebie idealny kierunek. Często taki, o którym nigdy nie myślałeś!

Czas

Nie musisz poświęcać całych wieczorów na przeszukiwaniu Internetu i planowaniu trasy. Robimy to za Ciebie. Dostajesz gotowy pakiet wszystkich informacji potrzebnych w podróży – od wyjścia z domu aż do ostatniej chwili.

Doświadczenia

W naszych programach koncentrujemy się bardziej na doświadczeniach niż atrakcjach turystycznych. Przeżyjesz więcej niż kiedykolwiek z biurem podróży.

Pewność

Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. Każdy kraj znamy na wylot z własnych wypraw. Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania z możliwych. Rekomendujemy tylko to, co sprawdziliśmy sami.

poster
Manufaktura Podróży - Jak to działa?
00:00
--
/
--

Z czego składa się nasz program?

Nasze programy poprowadzą Cię za rękę dzień po dniu. Dostaniesz obszerny informator, zawierający kompletny plan wyjazdu oraz wszystkie informacje praktyczne, rekomendacje i przestrogi , które są potrzebne, żeby podróżować po danym kraju.

W programie znajdziesz m.in.:

  • Propozycję taniego lotu z Polski.
  • Program zwiedzania, pobytu i atrakcji na każdy dzień, rozpisany w czytelnej, intuicyjnej formie.
  • Opracowane transfery między kolejnymi punktami programu.
  • Propozycje hoteli na każdy dzień wraz z opisami ich wad i zalet.
  • Kontakty do sprawdzonych partnerów na miejscu, którym można zaufać.
  • Informacje praktyczne, wizowe, dotyczące szczepień, zdrowia i innych istotnych aspektów podróży.
  • Przestrogi i ostrzeżenia, które pozwolą Ci poruszać się bezpiecznie.
  • Podstawowe informacje na temat charakterystyki kraju, jego kultury, etykiety i zwyczajów.

W czym Ci pomożemy?

W zależności od wybranego pakietu, oferujemy różne stopnie asysty przy organizacji Twojej podróży.

Tylko program

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny program dopasowany do Twoich wymogów i oczekiwań, wskażemy Ci najlepszy lot, przedstawimy wybór hoteli i atrakcji, ale ich opłaceniem zajmiesz się sam. Spokojnie, za większość z nich można zapłacić na miejscu.

Program i rezerwacje

Oprócz przygotowania programu, kupimy Ci również bilet lotniczy oraz zarezerwujemy wszystkie hotele i atrakcje, które da się zarezerwować z Polski. Dostaniesz też szczegółowe instrukcje gdzie i w jakiej formie opłacić pozostałą część już podczas podróży.

Opiekun podróży

Przygotujemy program, dokonamy wszystkich rezerwacji oraz pomożemy Ci przygotować się do wyjazdu. Co więcej, w trakcie Twojej podróży będziemy do dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować porady czy pomocy.