Loading...
kafelek

Inspiracje

KOREA: 17 DNI

Hanna i Karol wyjechali w 17-dniową podróż po Korei Południowej, którą dla nich zaplanowaliśmy. Oto ich mail po powrocie:

“Dzień dobry.

Wiadra wrażeń, emocji i doświadczeń – Korea to był absolutny strzał w dziesiątkę. Jak do tej pory był to nasz najlepszy wyjazd! Na pewno będziemy korzystać w przyszłości z Państwa usług. (…)

Wszystko nam się podobało, baaaaardzo. Atrakcje fantastyczne, pobyt w świątyni super (ale uwaga! to nie jest atrakcja dla każdego!). (…)

W załączniku przesyłam zdjęcia – dowody. Nasze sylwetki też, żeby nie było, że nie wiadomo kto tam był i czy w ogóle był…

Dziękujemy bardzo!

Pozdrawiamy
Hania i Karol Danielak”

Indonezja: z Bali na Flores

Kierunek dla tych, którzy szukają wrażeń. Hinduska kultura, delfiny, tropikalne rajskie wyspy, dziewicza dżungla i Park Narodowy Komodo. W ciągu dwóch tygodni możesz przeżyć kalejdoskop doświadczeń, których się nie zapomina.

Jeśli chcesz pojechać do Indonezji, powiedz nam o tym, wypełniając kwestionariusz.

MEKSYK: DLA POSZUKIWACZY KULTUR

Ruiny Majów, cenoty, piramidy w dżungli i starohiszpańskie pozostałości. Miejsca, w których czas się zatrzymał obok tych, w których pędzi jak szalony do przodu. I kuchnia! To trzeba przeżyć!

Jeśli chcesz pojechać do Meksyku, powiedz nam o tym, wypełniając kwestionariusz.

MALEZJA: KRÓLESTWO RÓŻNORODNOŚCI

Jeden z najbardziej różnorodnych krajów świata. Trzy kultury (malajska, chińska i hinduska) żyjące obok siebie, zachowując wszystkie swoje tradycje. Najlepsza kuchnia w Azji, neony metropolii, dżungla, tropikalne wyspy, świątynie i kolorowe, widowiskowe ceremonie.

Jeden z najlepszych kierunków na pierwszy samodzielny wyjazd i na pierwszy kontakt z Azją.

Jeśli chcesz pojechać do Malezji, powiedz nam o tym, wypełniając kwestionariusz.

 

UCIECZKA OD ŚWIATA

Znamy kilka miejsc, które trzymamy w głębokiej tajemnicy, gdzie można zapaść się pod ziemię i uciec od wszystkiego. Samotne plaże, małe wysepki, bambusowe chatki na plaży albo i domek na drzewie. Cisza, spokój, tylko morze, książka i czas na przemyślenia.

Jeśli chcesz uciec od świata na tropikalne wyspy, powiedz nam o tym, wypełniając kwestionariusz.